Exposweet

Kim jesteśmy?

Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. W lutym 2022 zaplanowana jest  czternasta edycja tej imprezy. Targi rozpoczną się w niedzielę 27 lutego i potrwają 4 dni. Zapraszamy do obejrzenia, jak wyglądała poprzednia edycja relacja z Expo Sweet 2020.

Oprócz części targowej zaplanowaliśmy także liczne konkursy rangi mistrzowskiej - Mistrzostwa Polski w Dekoracji Tortów, Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru, Otwarty Konkurs Dekoracji Cukierniczych oraz dwie tury pokazów dekorowania w wykonaniu mistrzów krajowych i zagranicznych.

Lokalizacja: dla Państwa wygody wybraliśmy najlepsze miejsce w Warszawie, blisko centrum miasta, hoteli, dworców PKP, przystanku metra i tras szybkiego ruchu: Centrum Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 

Gwarantujemy, że nasze targi odwiedzą najlepsi cukiernicy, lodziarze, piekarze i restauratorzy z całej Polski. Jeśli Państwa firma chce dotrzeć do nich ze swoją ofertą, powinna pojawić się na Expo Sweet 2022.

 

Kto był na Expo Sweet, ten wie, że trzeba tu wrócić, a kto jeszcze nie był, niech obejrzy galerie zdjęć i filmów z poprzednich edycji, a na pewno przekona się, że warto tu przyjechać.
Odwiedź nas: