Exposweet

Kim jesteśmy?

Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. W lutym 2023 odbyła się czternasta edycja tej imprezy. Targi rozpoczęły się w niedzielę 26 lutego i potrwały 4 dni. Zapraszamy do obejrzenia relacji z Expo Sweet 2023.

Oprócz części targowej zaplanowane były także liczne konkursy rangi mistrzowskiej - Lodziarskie Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru, Otwarty Konkurs Dekoracji Cukierniczych, Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych oraz dwie wiele pokazów w wykonaniu Mistrzów krajowych i zagranicznych.

Lokalizacja: dla Państwa wygody wybraliśmy najlepsze miejsce w Warszawie, blisko centrum miasta, hoteli, dworców PKP, przystanku metra i tras szybkiego ruchu: Centrum Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 Godziny otwarcia targów:
- dzień I, II, III - od 10:00 do 18:00 
- dzień IV - od 10:00 do 16:00

 

Gwarantujemy, że w kolejnej edycji tak samo jak w 2023 i  poprzednich, nasze targi odwiedzą najlepsi cukiernicy, lodziarze, piekarze i restauratorzy z całej Polski. Jeśli Państwa firma chce dotrzeć do nich ze swoją ofertą, powinna pojawić się na Expo Sweet 2024!

 

Kto był na Expo Sweet, ten wie, że trzeba tu wrócić, a kto jeszcze nie był, niech obejrzy galerie zdjęć i filmów z poprzednich edycji, a na pewno przekona się, że warto tu przyjechać.
Odwiedź nas: