Strona korzysta z plików cookies.
  • PL
  • GB

Zasady wstępu na Targi

Targi Expo Sweet są imprezą przeznaczoną dla profesjonalistów z branży cukierniczej, piekarskiej, lodziarskiej i HORECA. Osoby pracujące w w/w branżach mogą wejść na Targi bezpłatnie po dokonaniu rejestracji ON-LINE i pobraniu bezpłatnej karty wstępu lub po aktywowaniu zaproszeń papierowych dostarczonych przez Wystawców lub załączonych do prasy branżowej. 

Do wejścia na Targi upoważniają następujące dokumenty:

Bilety na okaziciela
Podczas trwania Targów można będzie wykupić bilet na okaziciela w cenach:
20zł bilet jednorazowy

50zł bilet wielokrotnego wejścia
Bilet nie wymaga rejestracji. Nie ma biletów ulgowych.

Bilet upoważnia do wejścia na targi 1 osobę dorosłą, która może wprowadzić bezpłatnie dwoje własnych dzieci. Osoby nieletnie bez opieki nie będą wpuszczane, nawet w przypadku okazania zaproszeń lub zakupu biletów. Targi Expo Sweet są przeznaczone dla osób pełnoletnich (nieletni tylko pod opieką).

 

Zaproszenie papierowe aktywowane ON-LINE
Wejście na Targi jest także możliwe na podstawie bezpłatnego zaproszenia. Zaproszenia będą kolportowane przez Wystawców i załączone do prasy branżowej. Osoby posiadające zaproszenia powinny je aktywować on-line na naszej stronie. Wystarczy kliknąć w prawym menu "Rejestracja Zaproszenia". Po dokonaniu aktywacji będą Państwo mogli wejść bez dalszych formalności i kolejek na teren Targów. Dokonanie aktywacji będzie możliwe także w recepcji w dniach targowych, jednak wówczas muszą się Państwo liczyć z oczekiwaniem w kolejce. 

Zaproszenie papierowe rejestrowane w recepcji Targów
Osoby, które posiadają zaproszenia, ale nie aktywują ich ON-LINE, będą mogły zarejestrować się w recepcji w dniach targowych i otrzymają bezpłatne karty wejścia. Jednak wówczas należy się liczyć z oczekiwaniem w kolejce. 

Bezpłatna karta wstępu dla właścicieli firm pobrana ON-LINE
Rejestracji można będzie dokonać od stycznia 2017 korzystając z "Rejestracja Zaproszenia". Bezpłatna rejestracja będzie aktywna do 22.02.2017. Później system rejestracji może zostać wyłączony.


 

Zasady ogólne
Zaproszenie, a także bilet upoważnia do wejścia na targi 1 osobę dorosłą, która może wprowadzić bezpłatnie dwoje własnych dzieci. Osoby nieletnie bez opieki nie będą wpuszczane, nawet w przypadku okazania zaproszeń.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zasad wejścia na Targi, prosimy o telefon na
nr 22 465 96 23 - infolinia dla Zwiedzających g. 9-17.

Grupy zorganizowane - zapytania proszę kierować na ogólny adres e-mail.

Partnerzy medialni

Expo sweet tv

relacje z targów

najnowsze informacje o targach