Exposweet

Atrakcje 2019

Na tej stronie będziemy prezentować najciekawsze pokazy i prezentacje, jakie będą się odbywać na stoiskach Expo Sweet 2019. Tu zamieszczamy tylko te najbardziej widowiskowe, natomiast szczegółowy opis wszystkich można znaleźć w PROGRAMIE (w trakcie opracowywania).

Firma Barry Callebaut - stoisko 22, hala 1 przygotowała dla Państwa specjalną promocję targową, a także możliwość spróbowania nowej czekolady Ruby!

 

Firma HENDI Polska – mająca swoje stoisko w holu głównym - zaprezentuje swój nowy brand markę BAKEMASTER specjalizującą się w cukiernictwie i piekarnictwie.

Specjalnie na targi Expo Sweet przygotowali dla Państwa mnóstwo atrakcji:

  • uczestników targów zapraszamy na pyszną kawę przygotowaną przez znanego baristę Michała Kalębę,
  • pasjonatów cukiernictwa zapraszamy na live cooking z Mistrzem Cukiernictwa Pawłem Mieszałą dnia 17 i 18 lutego o godzinie 12:00,
  • live cooking z pasjonatem cukiernictwa, w zawodzie od ponad 20 lat – Marcinem Surdyk – zapraszamy 19 lutego o godzinie 12:00,
  • Handlowcy BAKEMASTER będą służyć Państwu pomocą jak również przedstawią ofertę marki.

 

Firma Felmex (SklepCzekolada.pl) - stoisko nr 44 w hali 4 przygotowała dla Państwa kilka atrakcji:

  • uczestnicy targów będą mogli spróbować legendarnej czekolady do picia na gorąco Van Houten
  • będzie również degustacja belgijskiej czekolady do fontann Callebaut
  • przez pierwsze 3 dni targów będzie można spotkać profesjonalnego baristę z Hiszpanii, który będzie przyrządzał dla uczestników najlepsze hiszpańskie kawy, drinki oraz czekolady smakowe
  • będzie można również otrzymać specjalną ofertę handlową na nasze produkty oraz dokonać zakupu produktów z rabatem 10%

 

Firma Kandy - stoisko nr 49 w hali 1 przygotowała dla Państwa w swojej ofercie dwa nowe fantastyczne nadzienia z kawałkami owoców:

  • Nadzienie owoce jagodowe 35% - Skład tego nadzienia to 30% aronii i 5% jagody. Aronia to jeden z tzw. super owoców, jest bardzo bogata w witaminy, antyoksydanty i inne mikroelementy. Jej działanie prozdrowotne jest potwierdzone w badaniach. Jagoda również posiada w składzie wiele witamin, a przede wszystkim ma niepowtarzalne walory smakowe. Ich połączenie to smak lasu w niewygórowanej cenie. Świetnie nadaje się do bułek, drożdżówek, a także różnego rodzaju ciast.

  • Nadzienie truskawkowe 50% - Nadzienie truskawkowe premium, którego bazą jest krojona truskawka i krótka lista składników. Doskonałe do ciast, tortów i innych wyrobów cukierniczych. Ma idealną konsystencję i jest w pełni termostabilne.

 

 

Odwiedź nas: